Co nowego wkrótce???

W najbliższym czasie, będziemy dla Państwa nagrywać kolejne odcinki telewizyjne z cyklu „Uśmiechnij się z Kiepurą” (reż. Łukasz Lech).

3 listopada niezwykłe wydarzenie do którego zaprosił mnie… Michał Lorenc, a już niebawem mam nadzieję…wydanie pieśni prof. Nikodemowicza do słów Janiny Porazińskiej pt. „Psotki i Śmieszki”.

 

 

Czytaj więcej

VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL – ANDRZEJ NIKODEMOWICZ – CZAS I DŹWIĘK

Serdecznie zapraszam na najbliższy koncert w ramach festiwalu…

Ciekawe wydarzenie, które wpisało się już na stałe w życie muzyczne Lublina.  Znakomici artyści, którzy są co roku zapraszani do wzięcia udziału w festiwalu, to dla nas tylko ogromna nobilitacja i zaszczyt. Dziękuję za zaproszenie Towarzystwu Muzycznemu im. H. Wieniawskiego w Lublinie, na czele z Panią prezes Teresą Księską – Falger.

 

 

Czytaj więcej

Uśmiechnij się z Kiepurą

Zapraszam do Krynicy Zdroju od 12 – 19.08.2017, gdzie będę miała przyjemność się z Państwem spotykać jako żona słynnego śpiewaka Jana Kiepury. Marthę Eggert wraz z mężem, będzie można posłuchać codziennie na krynickim deptaku;) Ponadto, zapraszam 13 sierpnia 2017 na znakomity koncert „Zakochani w Operetce”. Tego jeszcze nie było! Zapomniane, a znakomite arie ze starych operetek jak: Gasparone, słynny Bal w Savoju, czy Księżniczka Cyrkówka i wiele innych… – serdecznie zapraszam! Katarzyna Laskowska.

Czytaj więcej